YBF - PODMÍNKY

OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST

Stejně, jako se K 71 od ostatních administrativních objektů diametrálně liší už tím, že je postavena se stejným nasazením, přístupem a pečlivostí jako rezidenční dům, liší se i koncept jejího užívání. Projekt K 71 přináší do důsledku dotažený koncept nemovitosti jako investiční příležitosti – něčeho, co přináší investorovi trvalou hodnotu. Společnost YBF nabízí unikátní příležitost nákupu administrativních prostor do osobního vlastnictví podobně, jako je tomu u obytných jednotek - včetně možnosti financování tohoto nákupu prostřednictvím hypotéky. Majitel prostor s nimi pak může disponovat stejně, jako s jakoukoli jinou vlastní nemovitoostí – včetně toho, že ji může v případě potřeby pronajmout či prodat. Změna pronajímatele v majitele s sebou nese i změnu vztahu k danému prostoru – namísto kolektivní (ne)odpovědnosti nájemců odpovědnost za svůj „domov“.

V případě, že přes veškeré výhody pro vás není vlastnický koncept atraktivní, a stavba i lokality vás zaujaly, je pronájem prostor alternativou k diskusi.

Pro více informací o projektu kontaktujte realitní kancelář Jones Lang LaSalle, která dohodne všechny náležitosti prodeje či pronájmu prostor.